Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este 24 Feb 2018 06:33

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 20 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
 [Grove Street] ► Aplicatii 
Autor Mesaj
Administrator

Reputație: Administrator
Răspuns cu citat
Mesaj [Grove Street] ► Aplicatii 
Nick în joc:
Level:
De cât timp joci:
Sex(masculin/feminim în joc):
Vârstă(reală):
Facțiuni precedente:
Facțiune actuală:
De ce vrei să faci parte din Grove:
Poza cu stats:

* Lăsați reply cu modelul nu faceți topic nou!

10 Dec 2017 09:41
Membru

Răspuns cu citat
Mesaj Re: [Grove Street] ► Aplicatii 
Nick în joc: zants
Level: 5
De cât timp joci: De mult.
Sex(masculin/feminim în joc): Masculin
Vârstă(reală):21
Facțiuni precedente: -
Facțiune actuală:-
De ce vrei să faci parte din Grove: Deoarece este o factiune respectată in Los Santos si are un lider de exceptie.
Poza cu stats: -

30 Dec 2017 11:15
Moderator

Reputație: Moderator
Răspuns cu citat
:acc:
:well:

30 Dec 2017 11:36
Moderator

Răspuns cu citat
Nick in joc: COSMIN2K17
Level:5
De cat timp joci : cam 8 luni
Sex masculin
Varsta: 14 ani
Facatiuni precedente : Leader F.B.I
Factiune actuala:-
De ce vreau sa fac parte din Grove:deoarece este o factiune cu spirit creativ care are mult respect fata de membri
din joc si este foarte interesanta.Si leaderul si membri sunt extraordinari
Poza cu stats :-

Bunatatea este infinita pentru aceia pe care noi ii consideram prieteni... Exista totusi prieteni care ne ofera la randul lor acceasi bunatate si aceia sunt adevaratii PRIETENI!

30 Dec 2017 15:44
Membru

Răspuns cu citat
Nick în joc:Ace@ROYAL
De cât timp joci:10 Minute
Sex(masculin/feminin în joc):Masculin
Vârstă(reală):17
Facțiuni precedente:-
De ce vrei să faci parte din Grove:Deoarece consider ca este o factiune cu un lider capabil, care poate duce factiune spre un drum glorios.
Poza cu stats:-

31 Dec 2017 10:29
Moderator

Răspuns cu citat
:acc: :well:

31 Dec 2017 10:40
Moderator

Răspuns cu citat
Nick în joc: VlaD
Level:17
De cât timp joci: 4 ani
Sex(masculin/feminim în joc): Masculin
Vârstă(reală): 15
Facțiuni precedente: Lspd
Facțiune actuală: Grove Street
De ce vrei să faci parte din Grove: Hmm , vreau sa-mi dezvaluii talantele :>
Poza cu stats: https://imgur.com/a/mJtIF

02 Ian 2018 11:58
Moderator

Răspuns cu citat
:acc: VlaD SN !

03 Ian 2018 21:29
Membru

Răspuns cu citat
Nick în joc:BrianN.
De cât timp joci:5 minute :))
Sex(masculin/feminim în joc):Feminin
Vârstă(reală):15 ani.
Facțiuni precedente:Nu am.
Facțiune actuală:Nu am.
De ce vrei să faci parte din Grove:Vreau sa ajut la cucerirea orasului Los Santos-ului, sa imi fac prieteni noi si sa ajut factiunea cu ce pot.Planul meu principal este sa intru in aceasta factiune, sa fac rank 5 fara sa iau fw-uri. Mi-ar placea mult sa fac o treaba foarte buna aici.Doresc deoarece este o factiune superba, interesanta, palpitanta si foarte frumoasa .Este o factiune în care membrii se ajuta, îsi vorbesc exemplar, râd împreuna, fac activitati împreuna si au neîncetat o armonie de invidiat în colectiv .Îmi doresc deoarece îmi place sa ajut, sa-i fac pe toti mândrii de mine, sa respect, sa fiu pe placul tuturor si sa-mi pot duce treaba la bun sfârsti . Sunt foarte insistent si îmi place ca totul sa iasa perfect, sunt capabil sa lucrez în echipa si-mi place sa ma autoperfectionez oricând . Este o factiune respectata si cu o influenta foarte mare pe server, probabil cea mai bine organizata de catre lider, iar membrii ridica factiunea la asteptarile tuturor prin faptul ca sunt foarte constiiciosi. Îmi traiesc viata la maxim, în orice clipa si îmi doresc sa învat mereu ceva nou . Sunt amuzant si foarte vorbaret când este cazul . Sunt stapân pe propriile forte si îmi place sa învat de la cei cu mai multa experienta ca mine orice este nevoie si orice este folositor. Stiu sa scriu perfect din punct de vedere gramatical . Cunosc foarte bine atât regulamentul cât si scopul acestei factiuni si mi se pare foarte utila aceasta factiune . Îmi place ca liderul este unul cu o experienta de nedescris si foarte exigent când vine vorba de munca si membrii sai, stie când sa puna punctul pe I si ia niste decizii cât mai corecte fata de toti . Îmi place ca membrii acestei factiuni dau dovada de o rapiditate în orice situatie,îmi place felul lor de a gândi, felul lor de a fi si nu în ultimul rând sunt foarte muncitori, de treaba si-ti sar mereu în ajutor, fiecare stie sa lucreze perfect în echipa cât si pe cont propriu, un exemplu de urmat . Îmi place sa-mi valorific fiecare minut din viata si sa profit de orice ocazie care-mi este acordata . Stiu ca pot fi capabil de orice si gândesc de 2 ori înainte sa iau orice decizie . Învat repede si sunt amuzant mai mereu, îmi place sa creez o armonie non-stop în orice grup . As vrea nespus de mult sa ma alatur voua si sa va demonstrez cine sunt . Este o factiune în care când este de glumit, se glumeste, când este ceva serios, se gândeste. Sunt activ mai mereu dar m-am " plictisit " pot spune de statutul de civil, nu prea am ce face însa sunt sigur ca daca o sa am sansa de a intra, o sa îmi petrec mult mai mult timp pe joc, pentru a-mi duce munca la bun sfârsit. Sunt sigur ca pot face fata oricarei provocari . Am tangente cu câtiva din membrii factiunii si îmi place ca mereu sar în ajutor si fac munca de placere, nu de " dragul " raportului . Îmi place factiunea si îmi place sa ajut playerii, iar aceasta factiune m-a uimit din prima zi. Îmi doresc de mult sa aplic si poate am ocazia mult asteptata. Sper sa ma alatur voua sa va demonstrez de ce sunt în stare.Dar cea mai mare dorinta a mea este sa ajut la turfuri!
Poza cu stats:-

13 Ian 2018 23:54
Membru

Răspuns cu citat
Vicenzo scrie:
Nick în joc:
De cât timp joci:joi
Sex(masculin/feminim în joc):masculin
Vârstă(reală):13
Facțiuni precedente:lspd
Facțiune actuală:civil
De ce vrei să faci parte din Grove:e prietenu meu lider
Poza cu stats:
nu mere f8[color=#000080][color=#FF80FF][/color][/color]

* Lăsați reply cu modelul nu faceți topic nou!

02 Feb 2018 19:57
Moderator

Răspuns cu citat
Maradona ai un :acc: si un :bun: dar te astept la test :troll:

Bunatatea este infinita pentru aceia pe care noi ii consideram prieteni... Exista totusi prieteni care ne ofera la randul lor acceasi bunatate si aceia sunt adevaratii PRIETENI!

02 Feb 2018 20:00
Membru

Răspuns cu citat
[quote="Vicenzo"]Nick în joc: GioviKIA
Level: 5
De cât timp joci: De azi.
Sex(masculin/feminim în joc):Masculin.
Vârstă(reală):16 ani.
Facțiuni precedente:Nu.
Facțiune actuală:Nu.
De ce vrei să faci parte din Grove:Imi doresc sa fac parte din aceasta factiune deoarece este o bine organizata, una foarte activa, cu membrii seriosi si respectosi. Aceasta factiune are un trecut impecabil, si cred ca asa va fi în continuare, printre cele mai importante factiuni ale server-ului. Lider-ul si co-liderul si-au facut foarte bine treaba, si înca o fac. Aceste doua persoane au calitatile necesare unui lider si co-lider, adica sunt niste persoane foarte respectuoase, serioase, munictoare si altruiste, pe care te poti baza oricând întampini vreo problema.Parerea mea este ca, aceasta factiune este esentiala acestui server pentru ca, fara membrii factiunii, jucatorii nu-si pot duce treaba la bun sfârsit. Un alt motiv pentru care, vreau sa fac parte din aceasta factiune, este si datorita faptului ca vreau sa încerc noi experiente, sa-mi fac noi prieteni, si sa fiu de folos acestei comunitati. Cred si sper ca voi fi un membru foarte bun al acestei factiuni, va trebui sa dau dovada de respect, seriozitate, munca în echipa si bineînteles, de loialitate. Vreau sa ramân cât mai mult aici, sa ajut cât mai multi jucatori, iar noi sa fim ca o familie, unita la bine si la rau si cred ca pot ajuta foarte mult aceasta comunitate, datorita timpului pe care îl dedic SA:MP-ului si datorita faptului ca respect si sunt serios cu jucatorii, si cred ca pot creea o impresie buna jucatorilor, fata de aceasta factiune.
Poza cu stats:
https://imgur.com/MfnsqGa

03 Feb 2018 18:01
Moderator

Răspuns cu citat
:acc: :bun:

03 Feb 2018 18:17
Membru

Răspuns cu citat
Nick în joc:Snoop
Level:6
De cât timp joci:3 zile
Sex(masculin/feminim în joc): masculin
Vârstă(reală):18
Facțiuni precedente:Russian Mafia,VLA
De ce vrei să faci parte din Grove:Liderul este capabil
Poza cu stats:Nu merge F8

05 Feb 2018 17:18
Moderator

Răspuns cu citat
:acc: :bun:

05 Feb 2018 17:19
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 20 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul